Zadzwoń do nas: +48523027126

O nas

Jesteśmy profesjonalnym zespołem gospodarstw rolnych działającym na terenach gmin Rogowo, Gąsawa, Janowiec Wlkp. i Szubin. Na polskim rynku działamy od 1976 roku.


Specjalizujemy się w chowie i hodowli trzody chlewnej Pig Improvement Company (PIC). Jest to linia, która doskonale przystosowała się do przygotowanych dla nich warunków w naszych tuczarniach. Dzięki czemu uzyskujemy bardzo wysokie wyniki produkcyjne, a pozyskane od nich mięso posiada idealne wartości kulinarne.


Naszą pasją jest również chów i hodowla bydła ras Fleckvieh (Simmental) i Charolaise. Krowy rasy Fleckvieh produkują mleko najwyższej jakości o wysokiej zawartości białka i tłuszczu. Obie rasy hodowane są również w kierunku mięsnym uzyskując doskonałą wydajność rzeźną. 


W naszych gospodarstwach prowadzona jest równocześnie produkcja roślinna. Dominującą uprawą na naszych polach jest kukurydza i rzepak ozimy. Zajmujemy się także produkcją pszenicy ozimej, pszenżyta ozimego, buraka cukrowego oraz roślinami motylkowymi tj. groch siewny,  groch pastewny, łubin żółty.


Do żywienia zwierząt w większości wykorzystujemy produkty roślinne pochodzące z naszych ziem.